O gabinecie

Gabinet Logopedyczny GADAGALA jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do soboty w godz.: 8.00-19.00.
Terminy wizyt są ustalane indywidualnie według potrzeb pacjentów, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

Ponadto gabinet GADAGALA oferuje zajęcia grupowe dla dzieci i ich Rodziców, Opiekunów w postaci warsztatów.
   Warsztaty: ‘Buzia i język Małego Mówcy’ są szczególnie skierowane do dzieci, które nie rozpoczęły jeszcze edukacji szkolnej i są doskonałą formą wejścia do grupy, która ma na celu zwrócenie uwagi na piękne wymawianie trudnych dźwięków naszego polskiego języka. Zajęcia prowadzone w formie zabawy, przy użyciu wielu multimedialnych narzędzi, są świetną propozycją spędzenia czasu wolnego, a także możliwością skorzystania z fachowej wiedzy logopedy. Warsztaty namacalnie pokazują dzieciom, że prawidłowa komunikacja poprawia kontakt z rówieśnikiem i sprawia, że stają się pewniejsze siebie. To w przyszłości procentuje wynikami osiągnięć szkolnych.
    Oferta warsztatów dla Rodziców i Opiekunów - ‘ABC Małego Mówcy, czyli jak mówić, aby dzieci pięknie mówiły’ jest skierowana do osób, które są zaniepokojone nabywaniem umiejętności językowych przez swoje dzieci, bądź należą do grona zapobiegliwych Rodziców/Opiekunów, którzy chcą uniknąć błędów w wychowaniu. Dzięki warsztatom osoby uczestniczące poznają między innymi istotne wskazówki dotyczące wpływu żucia, przyjmowanych konsystencji pokarmów na prawidłową artykulację, a także poznają ciekawe, przykładowe techniki stymulacji rozwoju mowy dziecka, które doskonale nadają się do wykorzystania w domu podczas zabawy. Warsztaty otwierają pole do dyskusji czy i jak długo dziecko powinno oglądać telewizję bądź czy moje dziecko powinno już skorzystać z fachowej pomocy terapeuty mowy, itp.?

Gabinet logopedyczny GADAGALA wykonuje badania przesiewowe, a także prowadzi zajęcia nauki czytania metodą symultaniczno-sekwencyjną: " Od dźwięku do sylaby".

Zachęcam do śledzenia aktualności na stronie gabinetu GADAGALA.

Szczegółowe informacje na temat terminów warsztatów dostępne również pod numerem telefonicznym lub e-mailowo.

 

Serdecznie polecam i zapraszam

Anna Gala-Jaworska